نمایش آخرین نظرات در ورد پرس

December 2, 2004 at 04:59 pm

اگر از كاربران ورد پرس هستید حتما منوی Plugins رو در پانل مدیریت دیده اید . خلاصه بگم ، Plugin به برنامه های جانبی گفته می شه كه قابلیت های یك برنامه رو افزایش می ده . ما هم نشستیم و یه Plugin نوشتیم كه به درد كاربران ورد پرس ( مثل خودم ) بخوره ! این پلاگین آخرین نظرات وارد شده رو همراه با نام نویسنده نظر نمایش می ده .
ابتدا این پلاگین را از اینجا دریافت كنید . بعد از UnZip فایل آن را به دایركتوری زیر منتقل كنید :

wp-content / plugins

حال به پانل مدیریت وبلاگ رفته و منوی Plugins را انتخاب كنید . اگر مرحل قبل را درست انجام داده باشید پلاگین مربوطه را مانند شكل زیر در آن جا مشاهده خواهید كرد .

Plugin

با كلیك بر روی Activate این پلاگین كه در سمت راست آن قرار دارد ، آن را فعال كنید . حال به سراغ قالب اصلی وبلاگ خود بروید و در جایی كه مایل به نمایش این پلاگین هستید تابع get_recent_comments را به شكل زیر فراخوانی كنید :

حال به صفحه ی اصلی وبلاگ خود رفته و نتایج حاصله را مشاهده كنید . بطور پیش فرض 5 نظر جدیدتر مشاهده می گردد چنانچه مایل به تغییر این تعداد هستید اسكریپت پلاگین را با یك ویرایشگر متن باز كرده و مقدار : max_comments$را تغییر دهید . همچنین برای تغییر طول نظر نمایش داده شده مقدار پارامتر max_characters _comment$ را تغییر دهید .
فكر نكنم نیازی به تحلیل تابع باشه در هر صورت اگر مشكلی در این پلاگین دیدید حتما عنوان كنید . شاد و پیروز و سربلند باشید . :wink:

دسته: وردپرس | نویسنده: مرتضی الوانی
 1. 3 نظر برای این مطلب ارسال شده است. نظر خود را ارسال کنيد »

 1. 1

  سکوت مرگ


  حيف که اين پلاگين بدرد ما نمی خوره ، اما دستت درد نکنه

  December 3, 2004 at 6:00 am

 2. 2

  Ali_ix


  سلام…
  وبلاگ مفید و زیبایی داری !
  از همه مهمتر وردپرس کاری !
  برای پلاگینت هم : بابا دولوپر /باب برنامه نویس / باب … ;)
  موفق باشی….
  علی

  December 3, 2004 at 7:52 am

 3. 3

  رايان


  سلام . خيلی وبلاگ جالبی داری من هم مثل بقيه از آشنايی با وبلاگت خوشحالم . اين پلاگين هم خيلی آموزنده بود . (;

  December 3, 2004 at 1:06 pm